پخش عمده لیمو ترش رسیده قیمت مناسب

در مرکز پخش عمده لیمو ترش رسیده، نرخ روز این محصول بسیار مناسب و خوب است فروش این محصول بسته به کیفیت و درجه بندی  لیمو ترش نوسان قیمت دارد و با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.  لیمو ترش رسیده خاصیت فراوانی دارد که آن را در بازار بسیار پر فروش نشان داده است. این میوه خواص بسیار فراوانی دارد.

پخش عمده لیمو ترش رسیده قیمت مناسب

چگونه لیمو ترش را در فریزر نگهداری کنیم؟

چگونه لیمو ترش را در فریزر نگهداری کنیم؟

 لیمو ترش جزو یکی از مرکباتی است که تقویت کننده زیبایی و لایه برداری پوست صورت و بدن است و باعث سلامتی و جوانسازی پوست می گردد. از  لیمو ترش می توان در غذا استفاده کرد و برای جلوگیری از چروک شدن پوست و شل شدن آن استفاده کرد.

همچنین برای پاکسازی لکه های روی پوست از این محصول استفاده می شود. برای برطرف کردن خستگی و ترک های پوست از عصاره لیمو ترش با گلیسیرین می توان استفاده کرد. اگر دوست دارید موهایتان شفاف و درخشان شود کافی است مقداری لیمو ترش تازه را با آب سرد ترکیب کنید و روی مو ها بریزید و سپس مو ها را بشویید.

برای اینکه بتوانید لیمو ترش آبگیری را در فریزر نگهداری نمایید ابتدا :

لیمو ترش را با دقت فراوان بشویید زیرا پوست لیمو را با مواد نفتی می پوشانند که سالم تر باقی بماند؛ به همین دلیل باید لیمو را خوب بشویید.

سپس لیموها را یک ساعت روی دستمالی بگذارید تا دور تا دور لیمو خشک شود.

پس از خشک شدن کامل پوست لیمو ، آن را داخل نایلون فریزر یا زیپ پک بگذارید.

قبل از این که کیسه را گره بزنید، تا جایی که می شود هوای داخل آن را خالی کنید تا هیچگونه هوایی داخل آن باقی نماند.

لیموها را داخل فریزر بگذارید و برای زمستان نگهداری کنید.

زمانی که می خواهید استفاده کنید کافیست یک ربع زودتر از فریزر خارج کنید سپس استفاده کنید و یا برای یخ زدایی لیمو چند ثانیه قرار دادن آن در مایکروویو، یا گذاشتن لیمو در آب سرد به مدت 10 تا 15 ثانیه کافی است.

باز شدن یخ لیمو سبب می شود لیمو نرم شده و شما قادر به برش آن نخواهید بود. این نرمی، لیمو ترش را به یک چاشنی مناسب تبدیل می کند. در این حالت نیز می توانید از عصاره لیمو ترش نیز استفاده کنید.

3 تا 4 ماه می توانید لیمو ترش را در فریزر نگهداری کنید.

تامین کننده لیمو ترش رسیده مرغوب

تامین کننده لیمو ترش رسیده مرغوب

شهرستان شیراز که در استان فارس واقع هستند یکی از شهر های تولید لیمو ترش رسیده مرغوب است. که در ایران بسیار محبوب است و از همه جای ایران برای خرید انواع لیمو ترش سفر می کنند و همه شرایط سالانه مقدار بسیار زیادی لیمو ترش برداشت می کنند و به کشور عرضه می شود.

فروش و حراج لیمو ترش قیروکارزین و جهرم توسط بازار مرکبات ایران به صورت عمده در سراسر کشور انجام می گردد. لیمو ترش این دو شهرستان از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار بوده است به همین دلیل در تولید و عرضه لیمو ترش با کیفیت از رتبه های برتر کشور هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما