قیمت لیمو ترش شیراز در بازار

لیمو از مرکبات ترش و خوشمزه است که طعمی بی نظیر به غذا می دهد که به صورت های مختلفی استفاده می شود. لیمو ترش بیشتر در شهرهای چون شیراز کشت می شود که ارگانیک و طبیعی هستند. قیمت لیمو ترش شیراز در بازار با توجه به نوسانات شدیدی که دارد متغیر می باشد اما به طور کلی قیمت انواع لیمو ترش با توجه به معیارهای متفاوتی چون هزینه کشت و برداشت و حمل قیمت گذاری می شود

قیمت لیمو ترش شیراز در بازار

روش های نگهداری لیمو ترش برای زمستان

روش های نگهداری لیمو ترش برای زمستان لیمو ترش از چاشنی های خوشمزه غذا می باشد که می توان با تمام غذاها میل نمود ک حتی شربت آن نیز برای رفع عطش عالی است. لیمو خواص فوق العاده ای دارد به خصوص افراد دیابتی و فشار خونی می توانند آن را برای کنترل فشار و دیابت میل کنند. 

به دلیل استفاده زیادی که از لیمو می سود افراد دوست دارند آن را در طول سال مصرف کنند اما طول برداشت لیمو بسیار کوتاه است و نمی توان در طول سال آن را به صورت تازه مصرف نمود. لیمو را می توان به صورت های مختلفی نگهداری نمود تا در فصل زمستان که لیمو ترش سنگی در بازار نمی باشد مصرف نمود. 

روش های نگهداری از لیمو ترش برای فصل زمستان متفاوت می باشند اما بهترین روش نگهداری آن فریزر می باشد که تا مدت ها می توان آن را نگهداری نمود. برای این کار باید لیموها را به صورت کامل شسته و خشک کرده وودر داخل کیسه های زیب دار قرار داد و داخل فریزر گذاشت. 

برای مصرف بهتر است پانزده دقیقه لیمو فریز شده را بیرون آورده تا نرم شود. برای مدت زمان کوتاهتر می توان لیمو ترش را درون کیسه های قرار داد و در مکانی تاریک نگهداری نمود در این صورت می توان تا چند هفته آن را تازه نگهداشت. برای راحتی کار می توان لیمو را آبگیری نمود و از آب آن استفاده نمود.

خرید مستقیم لیمو ترش شیراز

خرید مستقیم لیمو ترش شیراز همانطور که گفتیم لیمو در سطح زیادی در شهر شیراز کشت می شود که به صورت مستقیم کشاورز آنها را برداشت می کند و به بازار مصرف می رساند. با حذف واسطه ها در این خرید قیمت نهایی کاهش محسوسی دارد که صرفه اقتصادی خوبی برای مشتریان خواهد داشت.

برای خرید مستقیم لیمو ترش شیراز می توانید از طریق سایت اقدام نموده و به صورت آنلاین از خود تولید کننده آن را تهیه نمایید. می توانید لیمو را به صورت عمده خریداری کنید و در طول سال آن را مصرف کنید خصوصا مکان های چون تالار و رستوران ها که بیشترین نیاز را به این کالا دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما