قیمت فروش پوره لیمو ترش صادراتی جهرم

قیمت پوره لیمو ترش صادراتی جهرم همیشه در بازار ثابت نیست و شما مشاهده می نماید که تغییرات تورم و نرخ ارز باعث شده قیمت آن دچار نوساناتی باشد. پوره لیمو ترش همان لیمو های خشک شده آسیاب شده می باشد که برای تهیه این محصول لیمو ها را اسلایس می کنند و سپس آن ها را خشک و به پودر تبدیل می نمایند یا در هنگام آب گیری لیمو تفاله های آن را خشک می کنند.

قیمت فروش پوره لیمو ترش صادراتی جهرم

مشخصات پوره لیمو صادراتی

مشخصات پوره لیمو صادراتی مشخصات پوره لیمو صادراتی شامل گزینه های زیر می شوند:

  • مزه و طعم طبیعی خود لیمو را می دهد.
  • بدون تخمه می باشد.
  • هیچ گونه نشانه ای از کپک زدگی و فساد روی پوره دیده نمی شود.

پوره لیمو تمام خاصیت های میوه لیمو ترش در بندرعباس را دارا می باشد و همین باعث شده فروش پوره لیمو جهرم افزایش یابد و شما در هنگام عدم دسترسی به لیموی تازه بتوانید از خاصیت های آن بهره مند شوید به عنوان نمونه منبع ویتامین C می باشد و برای تقویت سیستم ایمنی بدن و رفع سرماخوردگی بی نظیر است و افرادی که آسم دارند با مصرف آن می توانند راحت تر تنفس کنند و به باز شدن راه های هوای آن ها کمک می نماید علاوه بر این ها باعث بهبود حالت روحی شما می شود و افسردگی را از بین می برد.

چون خاصیت ادرار آوری دارد و سموم بدن را دفع می کند و از ایجاد سنگ کلیه جلوگیری می نماید باعث درمان و تسکین سر درد می شود و برای تقویت دستگاه گوارش و رفع یبوست بی نظیر است و استفاده از آن باعث سفید شدن دندان ها می شود به طور شگفت انگیزی سموم را از خون خارج می کند و مصرف آن سبب چربی سوزی و کاهش وزن می شود.

خرید پوره لیمو ترش صادراتی جهرم

خرید پوره لیمو ترش صادراتی جهرم خرید پوره لیمو ترش صادراتی جهرم به دلیل کیفیت و طعم خوبی که دارد در تمام فصول از رونق خوبی برخوردار می باشد و شما می توانید با خرید و مصرف آن به راحتی از خواص لیمو ترش بهره مند شوید. لیمو ترش برای سلامتی پوست و مو هم فواید زیادی دارد و همین باعث شده خرید پوره لیمو ترش افزایش یابد به عنوان نمونه منبع آنتی اکسیدان است و مصرف آن باعث می شود لک ها و چین چروک صورت شما از بین برود چون آنتی اکسیدان دشمن اصلی رادیکال های آزاد می باشد.

خاصیت سموم زدایی نارنج در تهران باعث شده آکنه و جوش های صورت از بین بروند و درمان شوند و پوست شما شفاف و درخشان شود علاوه بر این مصرف پوره لیمو می تواند به کاهش لک های صورت هم کمک فراوانی نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما