قیمت امروز لیمو ترش مرغوب در بازار

در حال حاضر قیمت امروز لیمو ترش مرغوب در بازار بر اساس نوع کیفیت لیمو، نحوه بسته بندی، سایز و اندازه آن، ریز و درشت بودن، پر آب بودن، نحوه تولید و توزیع محصول، نوع و رقم لیمو، میزان عرضه و تقاضا، نوع برند و شرکت تولیدی آن، نوسانات ارزی در کشور، رنگ، طعم و مزه ترش آن، پوست نازک و غیره متغیر است که بسته به شرایط آب و هوایی و منطقه ای هر نقطه از کشور متفاوت است و از ارزش غذایی فراوانی در تضمین سلامت بدن افراد برخوردار می باشد.

قیمت امروز لیمو ترش مرغوب در بازار

لیمو ترش مرغوب را چگونه تشخیص دهیم؟

لیمو ترش مرغوب را چگونه تشخیص دهیم؟

لیمو ترش از جمله محصولات پر مصرف است که امروزه در بین افراد از اهمیت زیادی برخوردار بوده که با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب در بازارهای جهانی عرضه می شود.

معمولا از این نوع محصول غذایی به دلیل ارزش فراوان به عنوان چاشنی مورد علاقه افراد با مزاج و ذائقه های مختلف استفاده می شود که از بهترین انواع لیمو ترش می توان به لیمو ترش جهرم، لیمو ترش محلی پیوندی خار کوتاه و خار بلند، لیمو ترش چهار فصل، لیمو ترش سنگی و غیره اشاره نمود که هر کدام بسته به نوع خود دارای خواص بی نظیر و از لحاظ  کیفیت، طعم و مزه و نیز شکل ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند.

البته لیمو ترش مرغوب را بر اساس باردهی، کیفیت، عطر و طعم و شکل و پوست و نیز بازار پسندی مشخص می شود که معمولا هم تولید کنندگان و هم مصرف کنندگان به آن توجه خاصی نشان داده اند بویژه لیمو ترش جهرم که از جنبه صادراتی بالایی در نوع خود برخوردار می باشد.

شایان ذکر است که از انواع محبوب لیمو ترش می توان از لیمو ترش سنگی نام برد که مختص منطقه جنوب کشور یا شهرستان شیراز است که معمولا دارای پوست کلفت و نیز طعم ترش و کمی شیرین بوده که اغلب برای پخت و پز از آن استفاده می کنند.

همچنین انواع لیموهای تولید شده داخل کشور در نوع خود بی نظیر و دارای خوص آنتی اکسیدانی و سرشار از انواع ویتامین ها، پروتئین ها و مواد معدنی فراوان می باشد که با توجه به خصوصیات ویژه ای که دارند می توانند در درمان انواع بیماری ها بسیار مفید و موثر باشند.

خرید لیمو ترش مرغوب شیرازی

خرید لیمو ترش مرغوب شیرازی

امروزه شیراز یکی از تولید کنندگان برتر و نمونه در زمینه تولید انواع لیمو از جمله لیمو مرغوب شیرازی محسوب می شود که با استفاده از پتانسیل های موجود در این شهرستان توانسته محصولی با کیفیت مطلوب را روانه بازارهای جهانی نماید و نیز خود را در زمره صادرات قرار دهد که اغلب خریداران این محصول به دنبال لیمو ترش ارزان و مقرون به صرفه و در عین حال با کیفیت هستند تا بتوانند ضمن بهره مندی از سود مطلوب، تضمین کننده سلامت مصرف کننده نیز باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما