قیمت آبلیمو 4 لیتری ایرانی

قیمت آبلیمو 4 لیتری ایرانی با توجه به نوع و شیوه تولید آن، یعنی سنتی یا صنعتی بودن، شیوه عرضه و نوع بسته بندی متغیر است. به طور معمول و در فصولی که عرضه آبلیمو طبیعی بیشتر باشد، قیمت تمام شده آن برای مصرف کننده کمتر است. از سوی دیگر آبلیموهایی که به صورت دستی و در خانه تهیه می شوند، قیمت پایینتری نسبت به آبلیموهای صنعتی دارند. آبلیموهایی که در ظروف 4 لیتری عرضه می شوند، به دلیل استقبال بیشتر، قیمت کمتری دارند.
قیمت آبلیمو 4 لیتری ایرانی

آبلیمو سالم را چگونه تشخیص دهیم؟

آبلیمو سالم را چگونه تشخیص دهیم؟

با فرا رسیدن فصل تابستان و رسیدن میوه لیمو، بازار فروش آبلیمو هم رونق می گیرد. آبلیمو به علت عطر و طعم بسیار خوبی که دارد در بسیاری از انواع غذاها قابل استفاده می باشد. به همین دلیل تازه و سالم بودن آن اهمیت زیادی دارد. اما چگونه می توانید آبلیمو سالم و طبیعی را مورد خرید تشخیص دهیم؟ در ادامه به ذکر برخی از نکات که ما را در یک خرید مطمئن یاری می کند، اشاره خواهیم کرد.

اگر آبلیمو صنعتی را خریداری می کنید، به نوع بسته بندی آن دقت کنید. درب بطری باید وکیوم شده و تاریخ تولید و انقضا بر روی آن درج شده باشد. رنگ آبلیمو باید زرد روشن و تقریبا به رنگ خود لیمو باشد. اگر رنگ قهوه ای به خود گرفته باشد، نشان دهنده آن است که مدت زمان زیادی از تولید آن گذشته و آبلیمو تازه نیست.

در مورد آبلیموهایی که به صورت سنتی و در خانه ها تهیه می شوند، باید دقت کرد که این نوع آب لیموها به دلیل آنکه مواد افزودنی و نگهدارنده در خود ندارند، زودتر خراب می شوند. لذا بهتر است از همان ابتدا در داخل یخچال و جای خود نگهداری شده و در ظرف یک هفته مصرف شوند.

فروش عمده آبلیمو 4 لیتری ویژه رستوران ها

فروش عمده آبلیمو 4 لیتری ویژه رستوران ها

فروش عمده آبلیمو 4 لیتری ویژه رستوران ها به صورت عمده صورت می گیرد. چرا که در فروش کلی قیمت تمام شده مناسبتر بوده و مشتریان از این موضوع استقبال بیشتری می کنند. از آنجا که آبلیمو جزو چاشنی های پرمصرف محسوب شده و هر روز مقدار زیادی از آن در رستوران ها و در غذاهای مختلف استفاده می شود، کارخانه آبلیمو را برای سهولت در مصرف در ظروف 4 لیتری برای فروش آماده می کند.

اگر صاحب رستوران یا غذاپزی هستند می توانید انواع آبلیمو ایرانی را با کیفیت مطلوب به صورت عمده و از طریق سایت ما سفارش دهید. در سایت آبلیمو تولید شده توسط برندهای مختلف با قیمت مناسب موجود بوده و شما می توانید با توجه به نیاز رستوران خود و میزان مصرفی که دارید، سفارشات خود را ثبت کنید. ثبت سفارش 24 ساعته قابل انجام بوده و فروش محدودیت زمانی ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما