فروش انواع لیمو ترش زینتی

لیمو ترش زینتی یکی از مرکبات می باشد که از درخت لیمو به عمل می آید این محصول بیشتر در شهرهای شمالی کشت می شود و برای پرورش به آب و هوای مرطوبی نیاز دارد. به علت مصرف بالای لیموی تازه تزیینی فروش این لیمو فوق العاده است و زمینه مناسبی برای سود آوری بالا است. لیمو به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد اما فروش عمده قیمت بهتری دارد. فروش لیمو ترش در فصل پاییز بیشتر از ماه های دیگر سال است. 

فروش انواع لیمو ترش زینتی

نحوه نگهداری درخت لیمو ترش زینتی

نحوه نگهداری درخت لیمو ترش زینتی با توجه به اینکه لیمو مصرف خیلی بالایی دارد و از درختچه های زینتی محسوب می شود. افراد دوست دارند آن را به مدت زیادی به صورت تازه نگهداری کنند اما برای نگهداری آن به مشکل بر می خورند. در این مطلب به نحوه نگهداری درخت لیمو ترش زینتی اشاره می کنیم. لیمو ترش گلخانه ای را با توجه به شرایط خاصی باید نگهداری کرد مواد لازم جهت پرورش و نگهداری از این درختچه های زیبا اینگونه می باشد. 

  • خاک حاصلخیز: این خاک باید PH برابر با 5 تا 7 باشد زیرا اسیدی بودن خاک مهم است.
  • آبیاری: برای این نوع درختچه ها آبیاری پی در پی حیاطی می باشد زیرا باعث رشد منظم درخت می شود.
  • دما: باید دمای گلخانه یا محیط برای کشت مناسب باشد و رطوبتی بودن محیط در درجه اول اهمیت است.
  • کود: کود دهی و سم پاشی به موقع باعث می شود شته و کرم این درختچه را از بین نبرد و موجب تقویت ریشه می شود که در نگهداری اثر مستقیم دارد.
  • گلدان: گلدان یکی از مهمترین لوازم مورد نیاز است و باید به گونه ای باشد که ریشه به راحتی رشد کند و زهکشی مناسبی داشته باشد. 
  • زمان: چون این محصول بیشتر در گلخانه ها رشد می کند می توان در همه ماه ها با رعایت اصول و مبانی کشاورزی آن را کاشت و برداشت کرد. 
  • نور: نور دهی مناسب برای حفظ بقای آن مهم است و حیاط بدون نور غیر ممکن می باشد. 

لیمو ترش زینتی از کجا بخریم؟

لیمو ترش زینتی از کجا بخریم؟ لیمو ترش زینتی برای زینت دادن به انواع غذاها به خصوص پلوها و مرغ سوخاری بسیار مهم است به همین علت خانوم ها اغلب به دنبال خرید این کالا هستند. اما بهترین لیمو ترش زینتی را از کجا بخریم؟ مرکز و فروشگاه های زیادی برای فروش این محصول اقدام کرده اند اما با توجه به شرایط قرنطینه امروزی و پیشرفت فضای مجازی بهترین روش برای خرید، خریدن محصول به صورت مجازی می باشد. 

سایت های مختلفی هستند که این محصول را می فروشند برای خرید می توانید به سایت اصلی فروشنده معتبر مراجعه کرده و آن را به صورت مستقیم و عمده با بهترین کیفیت و کمیت خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما