فروش انواع آبلیمو شیراز با قیمت مناسب

شهر شیراز پایتخت اصلی کاشت و پرورش لیمو و مرکبات در کشور ماست. از این رو همه ساله با فرا رسیدن فصل تابستان و آغاز برداشت لیمو ترش، بیشترین حجم آبلیمو را تولید کرده و از طریق شرکت های پخش در سراسر ایران توزیع می نماید. این محصول صد در صد طبیعی بوده و فاقد رنگ یا طعم دهنده های مصنوعی می باشد. فروش انواع آبلیمو شیراز در مراکز پخش این محصول با قیمت مناسب صورت می گیرد.

فروش انواع آبلیمو شیراز با قیمت مناسب

قطب تولید آبلیمو در کشور

قطب تولید آبلیمو در کشور تمام شهر های استان فارس، بخصوص شهر شیراز که مرکز این استان است، قطب تولید آبلیمو اصل و طبیعی در کشور هستند. چرا که این منطقه از نظر ویژگی های جغرافیایی و شرایط آب و هوایی، بهترین محل برای کشت و پرورش میوه لیمو ترش بوده و بالاترین میزان تولید سالیانه آن را داراست.

آبلیموی طبیعی شیراز که از آب گیری مستقیم میوه تازه لیمو ترش تولید می گردد، دارای عطری بسیار قوی، طعم بسیار ترش، رنگ زرد یا سبز و خواص درمانی بسیار زیادی است. مشخصه اصلی این محصول این است که، رنگ آن به دلیل وجود تکه های میوه، کاملا مات یا کدر به نظر می رسد و به هیچ وجه شفاف نیست.

به علاوه اگر آبلیمو را برای مدتی در یک جا بگذارید، متوجه می شوید که خرده های لیمو در داخل شیشه ته نشین می شوند، که بهتر است قبل از مصرف آن را تکان دهید تا دوباره با میوه ترکیب گردد.

از جمله خواص این محصول دارا بودن مقدار بسیار زیادی ویتامین ث است، که از ابتلای افراد به سرما خوردگی و آنفولانزا در فصول سرد سال جلوگیری خواهد کرد و سبب طراوت، شادابی، جوانی، نرمی و لطافت پوست خواهد شد. به علاوه کلسیم موجود در داخل آن، به تقویت استخوان ها و دندان ها می انجامد.

قیمت امروز آبلیمو شیراز امسالی

قیمت امروز آبلیمو شیراز امسالی آبلیمو شیراز امسالی که از لیمو ترش برداشت شده در سال جاری تولید شده و محصولی تازه و سالم است، در بطری های پلاستیکی یا شیشه ای در بازار های مصرف سطح کشور عرضه شده و به فروش می رسد.

قیمت امروز این محصول در کشور ما، تحت تاثیر نرخ تورم لحظه ای، میزان عرضه و تقاضا محصول، هزینه های تولید و بسته بندی، هزینه ارسال، برند و شرکت تولید کننده آن تعیین می گردد.

البته خرید محصول از مراکز اصلی پخش و توزیع آن، می تواند برای افراد صرفه اقتصادی خیلی زیادی داشته باشد. چرا که با این روش تمامی واسطه ها از میان برداشته شده و میزان سود پرداختی به حداقل خواهد رسید. البته بهترین و راحت ترین راه برای خرید آبلیمو شیراز اصل، سفارش محصول در این سایت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما