خرید پوره لیمو عمانی خانگی قیمت مناسب

لیموی خورشتی یا لیمو عمانی همان لیموی ترش خشک شده می باشد شهرت این لیمو به عمانی به شهر عمان پایتخت کشور اردن بر می گردد این شهر به دلیل داشتن لیمو های درشت و باکیفیت بسیار معروف است. پوره لیمو عمانی خانگی یکی از محصولات لذیذ است که در ایران و سایر کشور های آسیایی استفاده می شود. طعم  پوره لیمو عمانی نسبت به لیمو عمانی  این است که  در سطح بسیار با صرفه تر است. 

خرید پوره لیمو عمانی خانگی قیمت مناسب

ارزش غذایی پوره لیمو عمانی خانگی

ارزش غذایی پوره لیمو عمانی خانگی  شما با اضافه کردن مقدار کمی از این پوره به غذا طعم دلخواه خود دست یابید. پوره لیمو بسته بندی در اندازه های مختلف وجود دارد و مصرف کننده با توجه به نوع و مصرف خود از این محصول استفاده می کند. لیمو عمانی را به صورت های مختلف استفاده می‌کنند به صورت درسته در خورشت و یا  پودر آن در انواع غذاها و روش جدید هم به تازگی وارد بازار شده است.

به دلیل آنتی اکسیدان فراوانی که دارد در پیش گیری از سرطان، ام اس، بیماری کبد و کلیه و همچنین بیماری های گوارشی .و…. بسیار موثر است و در در مان بیماری های مختلف صفراوی استفاده می شوداستفاده از پوره لیمو عمانی امروزه بسیار به صرفه تر از لیمویی عمانی  می باشد.  پوره لیمو عمانی که به لیمو هم  معروف است در انواع خورشت ها مثل قورمه سبزی، قیمه، آبگوشت، کرفس و مرغ  و… قابل استفاده است و هیچ‌گونه تلخی نمی‌دهد؛

زیرا در هنگام تهیه رب آن تمام دانه های موجود در لیمو گرفته شده است.  این محصول از نظر طب سنتی اشتها آور، ضد عفونی کنندهف ضد نفخ، خنک کننده مسکن و التیام دهنده سرماخوردگی و آنفولانزا می باشد..این محصول لذیذ برای افرادی که دارای طبعی گرم هستند بسیار مفید است زیرا باعث می شود که گرمی بدن آن ها را از بین ببرد. این محصول در اندازه های مختلفی وجود دارد و دارای بسته بندی های مختلفی  و زیبایی وجود دارد.

عرضه پوره لیمو عمانی خانگی 515 گرمی

عرضه پوره لیمو عمانی خانگی 515 گرمی اگر شما هم به دنبال لیموی عمانی با کیفیت هستید و نمی دانید چه محصولی استفاده کنید ما به شما خرید و استفاده از  پوره لیمو عمانی خانگی 515 گرمی را پیشنهاد می کنیم. این محصول یکی از بهترین انواع پوره لیمویی می باشد. برای خرید و سفارش این محصول کافی است با ما تماس بگیرید و از طریق سامانه ی اینترنتی ما این محصول را سفارش دهید تا در زمان کم با کیفیت عالی برای شما ارسال گردد. لیمو عمانی در بسته بندی های مختلف وجود دارد و فرد با توجه به نوع مصرف خود این محصول را سفارش می دهد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما