خرید لیمو ترش جهرم به صورت مستقیم

خرید لیمو ترش جهرم به صورت مستقیم و قیمت عمده از طریق فروشگاه های غیر حضوری با کیفیت بسیار مرغوب امکان پذیر است. لیمو جهرم در نوع درشت می باشد. این محصول منبع ویتامین سی می باشد و برای جلوگیری از سرطان نافع می باشد و اغلب به شکل تازه، خشک و یا آب گیری شده به بازار عرضه می شود. کیفیت و مرغوبیت لیموی جهرم زبانرد خاص و عام می باشد. 

خرید لیمو ترش جهرم به صورت مستقیم

تولید سالانه لیمو ترش در جهرم

تولید سالانه لیمو ترش در جهرم تولید لیمو ترش در شهرستان جهرم از آمار قابل ملاحظه ای برخوردار است. حداقل می توان گفت بیش از پانصد میلیارد تومان این نوع از مرکبات برای ایران و منطقه تولید، سود بسیار خوب و ارز قابل توجهی دارد. این محصول آب  میان بافتی فوق العاده ای دارد و طبق تخمینی که زده شده از هر یک هکتار زمین بالغ بر سی  تن و یا حتی بیشتر برداشت لیمو داشت و این آمار در خور توجه است. لیمو ترش توسط مراکز خرید به لحاظ  درجات کیفی بسته بندی می شوند. 

صادرات این محصول به بازارهای اروپایی و آسیایی بسیار عالی می باشد. جهرم جزو مراکز تولیدی مهم این نوع از مرکبات به شمار می آید. محصول این منطقه به شکل تازه خوری و در جهت آب گیری روانه بازار می شود. جهرم و لارستان جزو شهر هایی هستند که به عنوان تولید کننده لیمو ترش در صدر لیست قرار دارند. 

قیمت لیمو ترش جهرم در سال 99

قیمت لیمو ترش جهرم در سال 99 قیمت لیمو ترش جهرم در سال 99 تابع شرایط بازار و هزینه های تولیدی است. قطعا با افزایش نرخ دلار و ارز و نوسانات قیمت نهایی با توجه به سایز لیمو، نوع بسته بندی به شکل تازه یا آب گیری شده و یا خشک در قالب لیمو عمانی و با توجه به اوزان مختلف متغیر است. خرید لیمو جهرم با توجه به شرایطی که هم اکنون با آن مواجه هستیم زیاد مقرون به صرفه نیست چون واردات این نوع از مرکبات فعلا با مشکلاتی مواجه شده لذا قیمت آن در بازار های داخلی افزایش پیدا کرده و در واقع چند برابر شده است. البته عرضه آن به شکل عمده و مستقیم توانسته است تعادل و توازن نسبی را تا حدودی در بازار برقرار کند.

 وب سایت جزو آن دسته از مراکز فروش معتبر و فعال و مجوز داری به شمار می آید که می تواند متناسب با نیازهای مشتریان ارائه دهنده خدمات ارزنده و مفیدی در زمینه محصولات و کالاهای گوناگونی باشد. با برقراری تماس با واحد فروش می توانید این محصول را با کیفیت خوب و حذف واسطه ها در تناژ مورد نظر خریداری نمایید و به آدرس اعلام شده تحویل بگیرید. قیمت فروشنده کمترین میزان قیمت در بازار است که به لحاظ شرایتمندی شما مشتریان لحاظ شده است. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما