بازار عرضه لیمو ترش جهرمی عمده

لیمو ترش جهرمی در واقع مرغوب ترین لیموی تولیدی کشور است که به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی این شهرستان با کیفیت ممتاز تولید می شود و خریداران بسیاری از شهر های مختلف کشور خواهان خرید این محصول هستند. بازار عرضه لیمو ترش جهرمی عمده با توجه به قیمت مناسب این محصول بسیار مناسب است و خریداران بسیاری در فصل برداشت این محصول خواهان خرید آن با قیمت مناسب هستند.

بازار عرضه لیمو ترش جهرمی عمده

تفاوت لیمو ترش جهرم با لیمو مناطق دیگر

تفاوت لیمو ترش جهرم با لیمو مناطق دیگر لیمو ترش جهرم دارای پوستی نازک و عطری دلنشین است و دارای رنگ زرد خوش رنگ و منافذ بسیاری است که به خوبی مشخص می باشند و در واقع رنگ پوست براق و روزنه های مشخص از ویژگی های لیموی مرغوب جهرم می باشد.

این محصول هر ساله در اواسط مرداد برداشت آن آغاز می شود و تا اوایل آبان ادامه دارد و این محصول سازگاری بسیار خوبی با آب و هوای شهرستان جهرم دارد بر این اساس در برابر بیماری های مختلف بسیار مقاوم می باشد.

در واقع شرایط مناسب جهرم و درآمد زایی خوب این محصول سبب شده تا کشاورزان بسیاری از کاشت این محصول استقبال نمایند و هر ساله برداشت این محصول به دلیل اختصاص زمین های بیشتر به کشت لیمو اختصاص می یابد.

لیموی جهرم آبدار است به طوری که پس از آبگیری تفاله بسیار کم دارد و به دلیل کیفیت بالا دارای اسید و ویتامین C بالایی می باشد.

اندازه درشت و هسته کم از ویژگی این محصول است و اینکه لیموی جهرم از طعم ترش بسیار عالی برخوردار است که در مقایسه با بسیاری از انواع لیمو برتری دارد.

خرید انواع لیمو ترش جهرمی ارزان

خرید انواع لیمو ترش جهرمی ارزان خرید انواع لیمو ترش جهرمی ارزان برای خریداران عمده با قیمت ویژه و استثنایی به واسطه سایت های معتبر اینترنتی انجام پذیر است و خریداران بسیاری به دلیل به صرفه بودن این روش را برای خرید محصولات تازه و باکیفیت انتخاب نموده اند.

لیمو ترش سنگی نیز از جمله انواع لیموی تولیدی در این شهر است که دارای طعم ترش ملایم و بسیار عالی می باشد و خوردن آن همراه با غذا های مختلف بسیار لذت بخش است.

این محصول و انواع لیمو ترش جهرم را مشتریان می توانند به راحتی از سایت معتبر ما سفارش دهند که به دلیل حذف واسطه ها باقیمت ارزان تری قابل خریداری می باشد ضمن اینکه محصولات به صورت تازه و دست اول عرضه می شوند.

کیفیت ممتاز و قیمت ویژه و ارزان این محصول سبب شده خریداران بسیاری روزانه جهت خرید عمده این محصول به این سایت مراجعه نمایند و آن را ثبت سفارش نمایند و البته در اسرع وقت و با کمترین هزینه برای خریداران ارسال می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما