بازار خرید آبلیمو صنعتی در تهران

آبلیمو صنعتی آب لیمویی می باشد که در کارخانه ها و با اضافه کردن مواد افروزی به لیمو ها تهیه می شود. در بازار خرید آبلیمو صنعتی در تهران قیمت آب لیموی صنعتی بسیار پایین است زیرا روش تهیه آن بسیار سریع می باشد و از لیموی خالص نیز تهیه نشده است. بازار خرید این آب لیمو نسبت به آب لیمو های طبیعی پر رونق تر است زیرا آب لیمو های طبیعی بسیار گران هستند. 

بازار خرید آبلیمو صنعتی در تهران

طرز تهیه آبلیمو صنعتی

طرز تهیه آبلیمو صنعتی تولید آبلیمو به روش های گوناگون صورت می گیرد و بستگی به نوع آب لیمو دارد. طرز تهیه آب لیموی صنعتی با طبیعی کاملا متفاوت می باشد. این این بخش طرز تهیه آبلیمو صنعتی را برای شما شرح می دهیم : 

مواد تشکیل دهنده ی آب لیمو های صنعتی شامل مقداری لیمو، آب، اسید، نمک است که خیلی از کارخانه ها نیز هیچ لیمویی در آب لیمو استفاده نمی کنند و به جای آن از اسانس لیمو استفاده می شود. که این مواد ممکن است آسیب جدی به مصرف کنندگان این آب لیمو برساند. اما چرا کارخانه ها در تولید آب لیموی صنعتی از مواد این چنینی استفاده می کنند؟ 

به این خاطر که خرید لیمو قیمت نسبتا بالایی دارد و به طبع تهیه آب لیمو از لیموی طبیعی باعث بالا رفتن قیمت خرید این محصول می شود که این موضوع باعث می شود با توجه به سطح درآمد مردم که مقداری پایین است خیلی از افراد نتوانند این نوع آب لیمو ها را تهیه نمایند. 

کارخانه تولید آبلیمو صنعتی طبیعی

کارخانه تولید آبلیمو صنعتی طبیعی آبلیمو طبیعی آب لیمویی می باشد که از لیموی تازه تهیه شده است و درست است که قیمت آن بالا است اما حداقل این را می دانیم که ارگانیک و طبیعی است و ضرری برای بدن ما و سلامتی ما ندارد. کارخانه تولید آبلیمو صنعتی طبیعی، لیمو های تازه ایی که بدون لک و له شدگی هستند را شسته و سپس با دستگاه مخصوص خورد می کند و پس از آن طی عملیات های گوناگون آب آن را می گیرد و در بسته بندی های شیشه ایی و مناسب این آب لیمو ها را روانه بازار می کند. 

آبلیموی تهیه شده توسط این کارخانه ها رنگ زرد کهربایی دارد و کمی طعم تلخی دارد که به خاطر وجود مقداری پوست لیمو موجود در مواد لازم برای تهیه آن می باشد. این کارخانه ها که به تولید آب لیموی طبیعی مشغول هستند آب لیمو های ارگانیک را به فروش می رسانند که طبعا قیمت آن ها نیز بالا تر از انواع صنعتی است که هیچ گونه لیمویی در تهیه آن ها به کار نرفته.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما