آخرین قیمت آبلیمو تک نفره 10 گرمی

آبلیمو تک نفره ۱۰ گرمی یکی از شکلهای جدید بسته بندی آبلیمو است که امروزه بیشتر در مکان های رستورانی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از آبلیمو با توجه به شرکت تولید کننده و کیفیت محصول، با قیمتهای مختلفی در بازار عرضه می شوکه برای اطلاع دقیق از آخرین قیمت محصول بهترین راه ارتباط با مراکز عرضه کننده و عمده فروشان بازار است که برای اطلاع دقیق از قیمت روز آبلیموی تک نفره می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید. 

آخرین قیمت آبلیمو تک نفره 10 گرمی

انواع بسته بندی آبلیمو در بازار

انواع بسته بندی آبلیمو در بازار آبلیمو یکی از محصولات پرمصرف غذایی به شمار می آید که به صورت طعم دهنده در کنار انواع غذاها و سالادها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین از آن به عنوان یک منبع بسیار خوبی از انواع ویتامین ها در ترکیب با عسل و آب جوش برای رفع بیماری های عفونتی و سرماخوردگی استفاده می شود به همین دلیل شرکتهای زیادی در کشور به صورت اختصاصی روی تولید و عرضه این محصول فعالیت دارند و آن را به شکلهای مختلف و در بسته بندی های متنوع توزیع می کنند. 

انواع آبلیمو بسته بندی در بازار شامل موارد زیر است: 

  • بسته بندی های شیشه ای در حجم های مختلف
  • بسته بندی های پلاستیکی در حجم های متنوع
  • آب لیموی بسته بندی کاغذی یا پاکتی
  • آب لیموی بسته بندی شده تک نفره

هر کدام از نمونه های بسته بندی آبلیمو مصارف و مشتریان مخصوص به خود را دارد به همین دلیل شرکتها و مراکزی که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت می کنند باید بتوانند نمونه ها و حجم های مختلف محصول را با توجه به نیاز و تقاضای بازار تولید و توزیع کنند. 

خرید ارزان آبلیمو تک نفره عمده

خرید ارزان آبلیمو تک نفره عمده آبلیمو تک نفره تحت عنوان آبلیموی ساشه ای نیز خرید و فروش می شود که مخاطبان آن بیشتر رستوران ها، هتل ها، مراکز تهیه غذا و بسیاری از مکان های تجاری دیگر هستند چون مزیت ها و ویژگی های زیادی برای آنها داشته و به راحتی می توانند در کنار غذا و سالاد برای مشتریان خود به کار ببرند. 

این مراکز برای خرید ارزان و به صرفه آبلیمو تک نفره اقدام به تهیه آن در حجم های عمده می کنند چون خرید عمده آبلیموی تکی باعث می شود تا محصول با قیمتی بسیار ارزان تر از خرید در حجم های خرد و تکی باشد که تأثیر بسیار زیادی در کاهش هزینه های مراکز صنعتی و تجاری دارد. 

فروش عمده آبلیمو تک نفره برای عرضه کننده های محصول نیز مزیت ها و شرایط خوبی را به همراه دارد چون به صورت یکجا می توانند حجم بالایی از محصولات خود را به فروش برسانند و اگرچه برای خریدار قیمت هر عدد آبلیموی تک نفره بسیار به صرفه است ولی برای عرضه کننده حاشیه سود بالایی را به صورت یکجا به همراه دارد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما